KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9344572
*
nr 934 4572
Aino Myllykangas
(f. 1948)
Färgetsning, Aino Myllykangas (f. 1948), Katter, 24/60, motivet: 32x25
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 19:59:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/1 06:48:48
1
Vinnande bud
11/1 22:39:39
2
150 kr
11/1 22:39:39
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: aino myllykangas etsningar färgetsning grafik katter
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:42
-
9325 Färgetsning
Lennart Rosensohn (1918-1994), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:08
-
3380 Färgetsning
Oidentifierad konstnär, Sign M Isaksson. Signerad,..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:45
-
9122 Färgetsningar
3 st, Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:04
-
9379 Färgetsningar
4 st, Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:24
*
Aino Myllykangas
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4572
Aino Myllykangas
(f. 1948)
Färgetsning, Aino Myllykangas (f. 1948), Katter, 24/60, motivet: 32x25
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/1 06:48:48 | 1 | Vinnande bud |
11/1 22:39:39 | 2 | 150 kr |
11/1 22:39:39 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: aino myllykangas etsningar färgetsning grafik katter
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:42 -
9325 Färgetsning
Lennart Rosensohn (1918-1994), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:08 -
3380 Färgetsning
Oidentifierad konstnär, Sign M Isaksson. Signerad,..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:45
-
9122 Färgetsningar
3 st, Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:04 -
9379 Färgetsningar
4 st, Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:24